5 +1 maličkostí, které vám při nachlazení ničí život

5 +1 maličkostí, které vám při nachlazení ničí život

Bolest v krkuPrevence

Jako by nestačilo, že vám není dobře. Když se k tomu přidá dalších pár komplikací, stane se z obyčejného nachlazení pěkná otrava. Přečtěte si, které maličkosti nám dokážou nachlazení zkomplikovat.  

#1 „Kde mám ty kapesníčky?“

Jste zesláblí a bolest v krku společně s rýmou vám znepříjemňují každou vteřinu vašeho života. Z posledních sil se natahujete po krabičce s kapesníky, abyste uvolnili přeplněný nos. Když vtom s hrůzou zjistíte, že je prázdná. Co teď? Chvilku uvažujete nad tím, že se vzdáte své důstojnosti a použijete rukáv nebo prostěradlo, ale nakonec se přece jen vzchopíte a dojdete si pro toaletní papír.

#2 „Co jsi říkala?“

„Můžeš mi to zopakovat? Mám zalehlé uši,“ vysvětlujete omluvně kamarádce/ kolegovi/ manželce/ operátorovi s nabídkou nového tarifu do telefonu po tom, co jste třikrát řekli „prosím“ v nejrůznějších obměnách. A nerozumíte ani počtvrté. Postupně rezignujete a přitakáváte, i když nevíte čemu a doufáte, že vám neuniklo něco důležitého.

#3 Kapesník, nebo brusný papír?

Jako by plný nos a zalehlé uši nestačily. Při každém setkání kapesníku (pokud máte smůlu tak toaletního papíru) s vaším nosem máte pocit, že smrkáte do brusného papíru.

#4 Co s knedlíkem v krku?

Nemůžete na nikoho zavolat, ať vám donese další balení kapesníčků nebo uvaří bylinkový čaj, nemluvě o tom, že vaše děti si hlasitě užívají volnost, protože je nemůžete okřiknout. Skvělým řešením je nerozlučná dvojka – sprej Tantum Verde a doplněk stravy Tantum Natura. Sprej vám uleví od bolesti v krku a gumové pastilky Tantum Natura vás pomůžou od dráždivých pocitů v krku.

#5 „Demůžu dýchat“

Kvůli ucpanému nosu nemůžete dýchat, když se snažíte mluvit. Ostatním jste pro legraci a žijete s pocite, že vám každou chvíli prasknou nosní dírky? I to je další nemilá maličkost, kterou si při nachlazení musíte protrpět. Chcete se nachlazení příště vyhnout? Přečtěte si, jak se před ním v zimě chránit.

#6 Aby toho nebylo málo

Ples, na který jste sháněli dokonalé šaty nebo perfektně padnoucí oblek půl roku, finálový zápas vaší šipkařské ligy nebo první klavírní recitál vašeho dítěte, to vše musíte oželet. V těchto případech se můžete spolehnout na přímou úměru. Čím víc se někam těšíte, tím pravděpodobněji onemocníte.

Které věci dokážou znepříjemnit nachlazení vám? Podělte se s námi do komentářů na Facebooku.

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku

  • Probouzíte se ráno, po noci strávené ve stanu, s nepříjemným pocitem v krku? 🤐
Mějte vy i vaši malí táborníci stále při sobě gumové pastilky, které vám pomůžou zahnat dráždivé pocity v krku.
Doplněk stravy #tantumnatura seženete na pultech drogerií @dm_cesko i ve vaší lékárně nebo na benzinové stanici. 💚
◽
◽
◽
#tantumfamily #tantumradi #leto #stan #kemp #stanujeme #rodina #vylet #zabava #navylete #valetujeme #vestanu
  • Léto je v plném proudu. Jak si ho užíváte? Napište nám do komentářů. 😍👇
◽
◽
◽
#leto #tantumfamily #rodina #zavaba #voda #slunce #koupacka #deti
  • Léto s sebou nese kromě pohody i nějaké ty nepříjemnosti. Co by ve vaší lékárničce v létě nemělo chybět?
🆘 Kleštičky na klíšťata a repelent
🆘 Náplast a obinadlo na odřená kolena
🆘 Doplněk stravy #tantumnatura pro úlevu od nepříjemného pocitu v krku
🆘 Lék #tantogrip, který do 20 minut uleví od příznaků nachlazení
◽
◽
◽
#lekarnicka #tantumradi #tantumtipy #tantumfamily #leto #zabava #dobrodrustvi #prvnipomoc #lekarna #lek ✅ Tantogrip citrón, Tantogrip pomeranč obsahují paracetamol a phenylephrin hydrochlorid. Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalový leták. K dostání v lékárnách bez lékařského předpisu.
✅ Tantum Verde Roztok obsahuje benzydamin hydrochlorid. Lék k místnímu užití v ústech a krku. Čtěte pečlivě příbalový leták.
  • Doplněk stravy #tantumnatura pomáhá při chrapotu, škrábání v krku a nepříjemnému pocitu v krku. Vyzkoušeli jste už obě příchutě?
◽
◽
◽
#tantumfamily #tantumnatura #pomeranc #citron #med #zdravi #priroda #vitaminy ✅  Tantum Natura je doplněk stravy.