Seznamte se: Tantogrip!

Seznamte se: Tantogrip!

Chřipka

Dost už bylo napínání! Je načase představit vám nového člena Tantum Family. Pomůže vám horký i studený, ulevuje od chřipky i nachlazení a můžete si vybrat příchuť citrónu nebo pomeranče. Seznamte se s lékem Tantogrip.

Pomocník pro nadcházející období

Znáte to: jakmile se ochladí, už vás nebo vaše děti přepadne nachlazení, o chřipce radši ani nemluvíme. V takové chvíli se hodí mít po ruce něco, co vám rychle uleví. Právě takového pomocníka odteď můžete mít v lékárničce: stačí rozmíchat Tantogrip v teplé nebo studené vodě a do 20 minut vám bude lépe.

S čím vám Tantogrip pomůže?

  • snižuje horečku
  • ulevuje od bolesti hlavy, kloubů a svalů
  • uvolňuje nosní sliznici
  • pomáhá od rýmy

Díky dlouhé trvanlivosti vám v lékárničce vydrží až 3 roky – a my budeme jen rádi, pokud ho budete za celou dobu potřebovat co nejméně. 🙂

Pomáhá teplý i studený

Na rozdíl od běžných nápojů, které seženete v lékárně, vám Tantogrip pomůže teplý, ale i studený. A pomáhá: obsahuje osvědčenou kombinaci léčivých látek paracetamol a fenylefrin a navíc jako pomocnou látku vitamín C. První z těchto látek snižuje horečku a ulevuje od bolesti, zatímco druhá zmenšuje otok sliznice a pomůže vám od rýmy. S vitamínem C jste se už seznámili v našem článku a víte, že je prospěšný pro vaši imunitu.

Zeptejte se ve své lékárně

A kde nového člena Tantum Family seženete? Protože jde o lék, nenajdete ho v běžných obchodech. Zastavit se pro něj ale můžete v jakékoliv lékárně. Zeptejte se v té své!

Až ho vyzkoušíte, dejte nám vědět do komentářů na Facebooku, těšíme se na vaše recenze. 🙂

 

 

 

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku

  • 🐣🥚 Hody, hody doprovody, dejte Tantum citrónový! 🍋 Nedáte-li citrónový, dejte pomeranč a med, škrábání v krku uleví hned. 👍
Odříkávat velikonoční říkanky pořád dokola dá občas pořádně zabrat. Vybavte koledníky doplňkem stravy Tantum Natura a hlas je nezklame.
#kdyzjdeohlas #momenty #tantumnatura #velikonce #easter #vajicko #easteregg #tantumfamily
  • Oslavte zelený čtvrtek pořádnou zelenou vitamínovou bombou. Víte, které zelené potraviny jsou pro vaše tělo prospěšné? 💚 Brokolice je plná vitamínu C, D, E a obsahuje i železo a hořčík. Má nízký obsah sacharidů a hodně vody, takže ji využijete například pokud hubnete.
💚 Bazalku jsme už několikrát opěvovali, připomínáme tedy, že ulehčuje odkašlávání, uklidňuje nervy a navozuje dobrou náladu.
💚 Avokádo obsahuje mononenasycené tuky, které jsou prospěšné pro tělo.
💚 Pokud přidáte do jídla listy z pampelišky, podpoříte tak svůj metabolimus.

Přesvědčili jsme vás? Připravíte dnes svým blízkým zelené pohoštění?
#tantumfamily #tantumtipy #tantumradi #zelenyctvrtek #zelena #green #healthy #food #greenfood
  • Venku konečně svítí slunce a teploty se přehouply přes 15 stupňů ☀, vy ale musíte zůstat v posteli - dostihlo vás jarní nachlazení.🤐 Od chřipky a nachlazení uleví nápoj z léku Tantogrip do 20 minut. Máte #tantogrip ve vaší domácí lékarničce?
#tantumfamily #flu #sick #nemoc #chripka #ryma #hepci #nachlazeni #marod ✅Tantogrip citrón, Tantogrip pomeranč obsahují paracetamol a phenylephrin hydrochlorid. Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalový leták. K dostání v lékárnách bez lékařského předpisu.
  • Právě teď je ten správný čas vrhnout se na sázení bylinek.
Víte, co by ve vaší zahrádce nemělo chybět? 🌿 Látky obsažené v bazalce podporují chuť k jídlu a usnadňují trávení
🌿 Levandule uvolňuje svaly a pomáhá při bolesti hlavy a zad.
🌿 Čaj z majoránky zahradní vám pomůže při nachlazení.
🌿 Meduňka lékařská zpříjemní spánek a uleví od bolesti hlavy.
🌿 Máta peprná zklidňuje organismus.
☀ Najděte jim slunné místo, kde se jim bude dařit.
#bylinky #pestujeme #zahrada #zahradnik #bylinkarka #herbs #nature #flower #jaro #tantumfamily #tantumradi #tantumtipy