5 trapasů z čekáren: Poznáte se v nich?

5 trapasů z čekáren: Poznáte se v nich?

Nachlazení

Nepohodlné sedačky a nemocní namačkaní jako sardinky. Kdo by měl rád čekárny u lékaře? Pokud v jedné z nich zrovna sedíte, zkraťte si chvíli zábavnými trapasy, které jsme pro vás sepsali. A vy ostatní, čtěte taky!

Vdaná, nebo zmatená?

Sestřička vykoukne ze dveří a hlásí: „Paní Nováková!“

Babičky jedna za druhou kroutí hlavami a krčí rameny, děti dál nerušeně štěbetají.

“Tak paní Nováková! Nikdo?” Sestřička se zamračí, zabrblá něco o tom, jak jsou ti pacienti neohleduplní a bere do ordinace paní vedle vás.

Po deseti minutách náhle cítíte, jak se červenáte. Paní Nováková jste přece vy! Není holt snadné zvyknout si po svatbě na nové příjmení. Přihlásit se sestřičce? Ani nápad!

Nervózně shrábnete kabelku a pípnete: “Kde je tu prosím záchod?” A v okamžiku, kdy se babičky začnou hádat, kdo je další na řadě, s pocitem zločince prcháte zpátky do práce. Bez propustky.

Hypochondr útočí

“Můžete se prosím posunout? Já nemůžu stát, motá se mi hlava,” pán, který zrovna čile nakráčel do čekárny, se s hlasitým povzdechem snaží vmáčknout mezi vás a vaši sousedku.

Okázalým gestem pak vytahuje kapesník a zbytek času nahlas smrká, kýchá a všemožně se snaží na sebe upozornit všechny kolem. A co hůř, může vás tou svou rýmičkou nakazit!

Vzpomínáte si na náš článek 6 marodů k zbláznění? Pak si možná vybavíte typ “asibrzoumřu”, se kterým to v čekárně (ani doma) není snadné. Právě s tím totiž máte co do činění.

Kdo byl poslední?

Starší pán vchází do čekárny a ptá se: “Kdo je poslední?”

Chvíli ticha protne sarkastická poznámka teenagera, který ani nezvedl oči od mobilu: “Přece ty, kámo.”

Co dodat? Poslední je ten, kdo se ptá. To se ví.

Mistr předbíhač

Je nenápadný. Je neodbytný. Je to mistr předbíhač. A neváhá se vytasit s jakoukoli záminkou, aby dosáhl svého.

Vybíráme z klenotnice nápadů:

“Za hodinu mi jede vlak, já nejsem z centra, víte. Ti doktoři u nás prostě neberou, vůbec.”

“Doma se mi vaří voda na polévku a já zapomněla vypnout sporák. Nemůžete mi dát přednost, jdu jen na kontrolu…”

“Můj kocour nemůže být doma sám! Má čistokrevné příbuzné v královských rodech celé Evropy a nedokáže se sám ani napít z misky!”

nebo klasické

“Pomoc, umírám!”

Haló, tady čekárna

“Miluju tě, broučku. Myslím na tebe celičký den, nemůžu se dočkat až přijedeš. Cože? Ne, vůbec nevadí, že voláš, jsem jen v čekárně. Povídej,” přede slečna vedle vás do telefonu.

Když na ni přísně zvednete obočí a podotknete, že čekárna není call centrum, jen převrátí oči a přidá decibely (a citoslovce). Její vztahy jsou očividně věc veřejná.

Zažili jste někdy trapas v čekárně nebo jste slyšeli vtipnou hlášku? Napište nám do komentářů. Pevně doufáme, že se vám podobné situace vyhnou.

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku

  • 🐣🥚 Hody, hody doprovody, dejte Tantum citrónový! 🍋 Nedáte-li citrónový, dejte pomeranč a med, škrábání v krku uleví hned. 👍
Odříkávat velikonoční říkanky pořád dokola dá občas pořádně zabrat. Vybavte koledníky doplňkem stravy Tantum Natura a hlas je nezklame.
#kdyzjdeohlas #momenty #tantumnatura #velikonce #easter #vajicko #easteregg #tantumfamily
  • Oslavte zelený čtvrtek pořádnou zelenou vitamínovou bombou. Víte, které zelené potraviny jsou pro vaše tělo prospěšné? 💚 Brokolice je plná vitamínu C, D, E a obsahuje i železo a hořčík. Má nízký obsah sacharidů a hodně vody, takže ji využijete například pokud hubnete.
💚 Bazalku jsme už několikrát opěvovali, připomínáme tedy, že ulehčuje odkašlávání, uklidňuje nervy a navozuje dobrou náladu.
💚 Avokádo obsahuje mononenasycené tuky, které jsou prospěšné pro tělo.
💚 Pokud přidáte do jídla listy z pampelišky, podpoříte tak svůj metabolimus.

Přesvědčili jsme vás? Připravíte dnes svým blízkým zelené pohoštění?
#tantumfamily #tantumtipy #tantumradi #zelenyctvrtek #zelena #green #healthy #food #greenfood
  • Venku konečně svítí slunce a teploty se přehouply přes 15 stupňů ☀, vy ale musíte zůstat v posteli - dostihlo vás jarní nachlazení.🤐 Od chřipky a nachlazení uleví nápoj z léku Tantogrip do 20 minut. Máte #tantogrip ve vaší domácí lékarničce?
#tantumfamily #flu #sick #nemoc #chripka #ryma #hepci #nachlazeni #marod ✅Tantogrip citrón, Tantogrip pomeranč obsahují paracetamol a phenylephrin hydrochlorid. Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalový leták. K dostání v lékárnách bez lékařského předpisu.
  • Právě teď je ten správný čas vrhnout se na sázení bylinek.
Víte, co by ve vaší zahrádce nemělo chybět? 🌿 Látky obsažené v bazalce podporují chuť k jídlu a usnadňují trávení
🌿 Levandule uvolňuje svaly a pomáhá při bolesti hlavy a zad.
🌿 Čaj z majoránky zahradní vám pomůže při nachlazení.
🌿 Meduňka lékařská zpříjemní spánek a uleví od bolesti hlavy.
🌿 Máta peprná zklidňuje organismus.
☀ Najděte jim slunné místo, kde se jim bude dařit.
#bylinky #pestujeme #zahrada #zahradnik #bylinkarka #herbs #nature #flower #jaro #tantumfamily #tantumradi #tantumtipy